Digitalizacja to jeden z elementów cyfrowej transformacji firmy. Okazuje się jednak niezbędna, jeśli chcemy osiągnąć konkretne korzyści biznesowe w zakresie zarządzania dokumentacją. Wskazuje je Paweł Ocibiński, kierownik ds. zarządzania dokumentacją w IBS: „niższe koszty przechowywania, szybsza i efektywniejsza praca z plikami, możliwość pracy zdalnej, oszczędność czasu w obiegu dokumentacji, łatwiejsze wyszukiwanie, mniejsze ryzyko jej utraty lub uszkodzenia. Nie można zapomnieć także o ekologii. Co więcej, pliki cyfrowe dają możliwość wprowadzenia dalszych zmian w przedsiębiorstwie polegających na automatyzacji i robotyzacji procesów, których wprowadzenie bez nich nie jest możliwe, a które przynoszą firmom szereg kolejnych wymiernych korzyści.”

Osiągnięcie korzyści jest możliwe pod warunkiem jednak, że proces digitalizacji zostanie prawidłowo przygotowany i zrealizowany.

Jak się do niego przygotować i na jakie elementy wdrożenia zwrócić uwagę?
Zapraszamy do lektury całego artykułu „Digitalizacja krok po kroku” opublikowanego na portalu pulshr.pl, gdzie można poznać kolejne etapy udanego wdrożenia digitalizacji w firmie.

Zapraszamy do lektury!

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.