Nasza organizacja działa procesowo. Mapujemy i modelujemy procesy, by działać lepiej i sprawniej oraz łatwiej wprowadzać usprawnienia. Procesowe podejście pozwala nam opomiarować realizowane zadania i umożliwia zbieranie danych. Tak działamy wewnątrz organizacji i w taki sposób świadczymy usługi dla klientów – księgowe, kadrowo-płacowe czy zarządzania dokumentami.

Raz obrana ścieżka procesowa wiąże się z konsekwencją jej stosowania i ułatwia rozwój organizacji. Wiele firm jest na starcie tej drogi. Inne są na bardzo zaawansowanym jej etapie. Każda taka historia to ogrom wiedzy i spostrzeżeń. część z nich będziemy mogli przekazać i poznać podczas cyklicznego spotkania klientów BOC Group. Odbędzie się 18 maja w Warszawie z udziałem zaproszonych firm. W tym gronie znalazły się nasze ekspertki – Jolanta Durasiewicz, prezes zarządu Impel Business Solutions i Katarzyna Międła, dyrektor biura zarządzania procesowego w Impel S.A. Poprowadzą prelekcję pt. „Przejście z funkcjonalnego na procesowe postrzeganie organizacji w Grupie Impel”. Podzielą się doświadczeniami z pierwszych wdrożeń. Pokażą jak procesowe podejście wzmacnia organizację i ułatwia jej elastyczność.

W gronie zaproszonych pojawią się przedstawiciele innych zaproszonych firm: InPost, PFR S.A., PKP Intercity, Nationale Nederlanden.

Spotkanie jest elementem akademii procesowej realizowanej przez BOC Group – twórcę platformy Adonis służącej do graficznego opisywania procesów.

Relacja z wydarzenia dostępna jest <tutaj>

Aktualności