Tylko strategiczne podejście do transformacji cyfrowej w firmie zapewni sukces inwestycji. Dotyczy to również robotyzacji, której wdrożenie musi uwzględniać zmiany funkcjonowania organizacji, podejścia pracowników i przede wszystkim adaptację do otoczenia – rynkowego i biznesowego.

 • Jak elastyczność przekuć w efektywność firmy i dokonać udanej transformacji?
 • Czy bardziej efektywne jest wdrożenie robotyzacji w całej firmie, czy tylko na poszczególnych procesach?
 • Czy wdrożenie dużej ilości robotów gwarantuje sukces i opłacalność inwestycji?
 • Kiedy mówimy o sukcesie i strategicznym wymiarze robotyzacji?

Na te i inne pytania odpowiada Nina Twardowska – prezes zarządu Impel Business Solutions i inicjatorka transformacji cyfrowej – zarządzania procesowego i nowoczesnych technologii. Dzięki tej zmianie w spółce funkcjonuje ponad 60 algorytmów robotyzacyjnych, a także digitalizacja i OCR.

Zapraszamy na kolejny odcinek filmowego cyklu “Technologia RPA na wyciągnięcie ręki” – tym razem pt.“Elastyczność, czyli efektywność biznesu dzięki robotyzacji”:

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.