Forum Dyrektor Finansowy 2023 to branżowa debata roku. Konferencja odbyła się w dniach 6-7 października w siedzibie organizatora – ADN Centrum konferencyjne w Warszawie. Konferencja cieszy się uznaną renomą i zdobyła liczne grono sympatyków, stąd tak duże zainteresowanie uczestników. Tym bardziej cieszymy się, że nasza reprezentacja mogła w niej wziąć udział i podzielić się swoim doświadczeniem podczas jednego z paneli.

Tematy przewodnie to Ludzie ∙ Organizacja ∙ Technologia, które skupiają uwagę menedżerów i właścicieli firm. Od powiązań między nimi zależą stabilność i rozwój firmy. Ludzie decydują o technologii, która z kolei napędza organizację. Każdy z elementów jest ważny i wpływa na pozostałe.

Na start konferencji uczestnicy mieli okazję wysłuchać inspirującego wystąpienia kapitana Krzysztofa Baranowskiego. Już sam kontakt z tak utytułowanym i legendarnym człowiekiem ustawia priorytet na sukces i kapitańskie kompetencje. W dalszej części dwudniowego spotkania było równie ciekawie. Prelekcje, debaty, networking, gala i kulminacyjny punkt – wręczenie nagród w Konkursie CFO Roku 2022. Było mnóstwo inspiracji, wiedzy i dobrych przykładów.

Forum Dyrektor Finansowy 2023

Drugi dzień był dla nas szczególny ze względu na udział naszej ekspertki – Aleksandry Pietruczuk, dyrektor procesów księgowych, w debacie o technologii w obszarze finansowym firmy. Paneliści dzielili się swoim doświadczeniem z transformacji cyfrowej w firmie. Jednocześnie zwracali uwagę, że coraz trudniej wygospodarować środki na zmianę technologiczną. Dlatego też coraz częściej niedobór inwestycji widać w braku automatyzacji. A bez tego nowoczesna księgowość i masowe procesy nie są możliwe.

Wszyscy uczestnicy zgodnie potwierdzili, że transformacja w księgowości musi iść w parze ze zmianami w firmie i odwrotnie – zmiana w firmie musi odbywać się synergicznie we wszystkich jej obszarach.

To były dobre dwa dni – pełne spotkań, nowych relacji, dyskusji o zarządzaniu, roli lidera i wyzwaniach na najbliższe miesiące.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zapoznania się z podsumowaniem konferencji na stronie wydarzenia.

Aktualności