Forum Dyrektorów Finansowych to wydarzenie o uznanej renomie, które co roku przyciąga menedżerów odpowiedzialnych za obszar finansów w firmach. W dniach 6-7 października na tym wydarzeniu spotkają się dyrektorzy finansowi/CFO, członkowie zarządu ds. finansowych, prezesi, wiceprezesi ds. finansowych, właściciele oraz główni księgowi ze wszystkich branż w Polsce. Nie może tam zabraknąć naszych przedstawicieli i cieszymy się ogromnie, że będziemy częścią tego wydarzenia.

Tematy przewodnie Forum Dyrektorów Finansowych

Obecność na Forum Dyrektorów Finansowych to doskonała okazja do spotkania menedżerów zarządzających finansami. Jak zapewniają organizatorzy forum to przede wszystkim sposobność „służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego Dyrektora Finansowego”. Forum to także możliwość wymiany doświadczeń i zderzenia ich z własnymi potrzebami. To sposób na znalezienie najlepszych rozwiązań wspierających biznes w trudnych czasach.

Tegoroczna edycja będzie oscylować wokół wpływu „skutków pandemii oraz zmieniających się uwarunkowań polityczno-ekonomicznych na rolę i priorytety pracy Dyrektora Finansowego”. Uczestnicy będą dyskutować w 3 kluczowych obszarach LUDZIE, ORGANIZACJA i TECHNOLOGIA. Specjalnie pod tą tematykę zostały przygotowane ścieżki dyskusyjne.

Dlaczego warto uczestniczyć?

Organizatorzy zwracają uwagę na 4 główne korzyści:

  • Learn – nauka i benchmark czerpane od innych dzięki networkingowi, panelom dyskusyjnym
  • Be Inspired – inspiracja „trendami, rozwiązaniami i technologią, które kształtują przyszłość zarządzania finansami”
  • Connect – kontakt i nawiązywanie relacji z przedstawicielami branży
  • Lead – impuls do budowania roli lidera i kreowania zmian.

Dzisiaj dyrektor finansowy łączy kilka ról. Musi być sprawnym menedżerem, księgowym, strategiem i inicjatorem rozwoju w firmie. Do tego potrzebuje znać otoczenie zewnętrzne i wewnętrzne, by umiejętnie prowadzić finanse firmy i zapewnić jej stabilność. Forum Dyrektorów Finansowych jest wycinkiem takiej wiedzy w pigułce.

My na Forum Dyrektorów Finansowych

Program forum odpowiada na bieżące potrzeby branży i jest kształtowany przez Radę Programową. Zasiadają w niej przedstawiciele świata nauki i biznesu, którzy na co dzień aktywnie działają na rynku. Rada Programowa dba o aktualną tematyka debat i prelekcji oraz atrakcyjną tematykę spotkania. Uczestnicy będą mogli wysłuchać lub aktywnie uczestniczyć w spotkaniach dotyczących takich tematów:

  • CFO jako lider zmiany
  • Wyzwania digitalizacji i automatyzacji procesów finansowo-księgowych
  • Kluczowe czynniki napędzające ewolucję roli dyrektora finansowego w zapewnieniu odporności i bezpieczeństwa w czasach niestabilności
  • Jakich nowych kompetencji i zasobów potrzebują liderzy finansów, aby zbudować finanse gotowe na przyszłość?

Nasza ekspertka, Aleksandra Pietruczuk, weźmie udział w dyskusji pt.” Strategie i modele biznesowe w transformacji cyfrowej organizacji i zwiększeniu jej przewagi konkurencyjnej w czasach niestabilności”. Partnerami w rozmowie będą Agata Skowrońska-Domańska, CFO, Director of Strategic Planning & Digital Transformation, Board Member, GRUPA ARCHICOM; Magdalena Włodek, Director Finance, Executive Management Board Member, KPMG, Ahold, Philip Morris, Pentacomp; Piotr Malinowski, Head of Poland Finance & Data NATWEST. Dyskusję poprowadzi prof. Bartłomiej Nita – prorektor ds. finansów i rozwoju z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Udział naszego eksperta w tej dyskusji to ważny dla nas moment. Od 2018 r. transformujemy procesy księgowe, kadrowo-płacowe i zarządzania dokumentacją. Automatyzujemy, digitalizujemy i optymalizujemy. To będzie własciwy moment, by o tym wszystkim opowiedzieć.

Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenia.

Rejestracja jest jeszcze otwarta i dostępna na stronie wydarzenia.

Aktualności