Wyższa Szkoła Handlowa uruchomiła program MBA Process Management dla branży usługowej. To pierwsze tego typu studia w Polsce.Ich celem jest budowanie kompetencji i światopoglądu nowoczesnego menedżera w zgodzie z zasadami Lean, które zainspirują do wdrożenia nowej kultury w organizacji i pracy własnej.

Swoją wiedzą będą się dzielić eksperci procesowi, międzynarodowi praktycy z doświadczeniem w branży usługowej oraz wybitni znawcy w swoich specjalizacjach. Do tego grona zostali zaproszeni przedstawiciele Lean Management Consulting Group, firmy doradczo-szkoleniowej szerzącej idee szczupłego zarządzania i ściśle współpracującej z niemieckim Lean Service Institute oraz spółka Impel Business Solutions.
Organizatorzy studiów docenili transformację IBS w firmę zarządzaną procesowo i świadomie realizującą zasady Lean Management.

Studia zostały przewidziane na 2 semestry począwszy od 24 października. Obejmą 240 godzin zajęć w formie warsztatów, konsultacji i gier symulacyjnych zakończonych projektem wdrożeniowym.

Dziękujemy za wyróżnienie i zaproszenie do współpracy.
Dołożymy wszelkich starań, by coraz szerzej zarażać ideą szczupłego zarządzania.
Niech Lean będzie z Wami!

Szczegóły studiów na stronie uczelni: https://www.handlowa.eu/oferta-edukacyjna/mba/mba-process-management/

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.