Trendy i technologia niezbędne w dziale księgowym, wiedza i dobre praktyki od praktyków, kontakt z ekspertami w sesji Q&A. To plan webinaru zaplanowanego na 12 października „Jak optymalizować procesy księgowe”. Ukoronowaniem spotkania będzie wystąpienie klienta, który opowie o obsłudze 2 procesów księgowych – delegacji faktur zakupowych.

Czego dowiesz się z webinaru?

Wzmocnienie wewnętrzne przez zakup narzędzi i pozyskanie specjalistów lub współpraca z dostawcą – jakie rozwiązanie wybrać? To odwieczny dylemat menedżerów. Możliwe jest wykorzystanie każdej z dróg. Współpraca z dostawcą to rozwiązanie szybsze i wygodniejsze, zwłaszcza w zakresie wybranych procesów. W księgowości wiąże się to z przekazaniem jednego, kilku lub wszystkich procesów – w zależności od potrzeb firmy. Rolą partnera jest zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości i terminowości realizowanych usług. A jednocześnie takie przemodelowanie działań, by stały się bardziej efektywne – oszczędzały koszty firmy i czas pracowników.

  • Jak technologia może usprawnić usługi księgowe?
  • Jakie zastosować narzędzia, by zwiększyć efektywność obsługi?
  • Jak współpracować z dostawcą, by realizować potrzeby firmy i dbać o rozwój?
  • Jak na co dzień wygląda obsługa księgowa u klienta z branży retail?

Na te pytania odpowiedzą ekspertki podczas webinaru pt.”Jak optymalizować procesy księgowe”, który odbędzie się w dniu 12 października o godz. 12.00.

Kilka słów o prelegentkach

Przedstawicielki Impel Business Solutions (IBS) i zaproszony gość – przedstawicielka klienta z firmy Decathlon, opowiedzą jak wykorzystać technologię i dostępne narzędzia w obsłudze księgowej. Aleksandra Pietruczuk, dyrektor procesów księgowych (IBS) przedstawi trendy cyfrowe niezbędne w dziale księgowe. Pokaże jak digitalizacja i automatyzacja ułatwiają obsługę procesów i eliminują błędy ludzkie. Aneta Korwin, menedżer procesów księgowych (IBS) opowie jak standaryzacja i szczupłe zarządzanie optymalizują pracę.

Gościem specjalnym będzie przedstawicielka klienta – p. Aneta Kowieska z firmy Decathlon. Jako lider odpowiedzialny za procesy Order to Pay Process Leader i Finance Transformation pokaże w jaki współpraca na linii Decathlon – Impel Business Solutions wpłynęła na usprawnienie obsługi delegacji i księgowanie faktur zakupowych.

Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w webinarze to konkretne korzyści:

  • otrzymasz wiedzę przetestowaną w boju rynkowym
  • poznasz sprawdzone przykłady z życia wzięte
  • zadasz pytania ekspertom.

Webinar „Jak optymalizować procesy księgowe” odbędzie się 12 października o godz. 10.00. Pełna agenda spotkania dostępna jest tutaj.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie.

Serdecznie zapraszamy.

Aktualności