Nowy klient to zawsze ogromna radość i niezwykła satysfakcja. A w czasie pandemii takie sukcesy liczą się podwójnie.

Tym razem możemy serdecznie powitać firmę Kern Libers Polska. Należy ona do grupy ponad 50 przedsiębiorstw Kern-Libers obecnych w ponad 40-tu krajach na całym świecie i zatrudniających około 7.700 pracowników. Polski oddział produkuje szeroki asortyment sprężyn z taśmy na potrzeby motoryzacji i sprzętu AGD.

Kern Libers korzysta z obsługi kadrowo-płacowej w pełnym zakresie. Potrzebą klienta było szybkie uruchomienie usługi i świadczenie jej na systemie klienta enova365. Standardowo usługa jest realizowana na SAP lub Impulsie, ale zaznajomienie zespołu IBS z nowym systemem odbyło się szybko i sprawnie – wystarczyły 3 dni szkolenia. Proces wdrożenia również był płynny – od pierwszego kontaktu do startu usługi minęło niewiele ponad trzy miesiące. A jest to niezwykle krótki czas, jeśli weźmie się pod uwagę ilość koniecznych ustaleń w ramach procesu handlowego, ogrom danych do analizy przedwdrożeniowej, rozliczne testy, standaryzację usługi i potrzebne do opracowania procedury.

Klient docenił nasze elastyczne podejście i szybkość działania. Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom klienta i pozyskaliśmy nowego partnera.

Witamy serdecznie Kern Libers w gronie naszych klientów!

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.