Zmiana wymaga pracy. By zaszła pomyślnie potrzebna jest konsekwencja, elastyczność i czas – powiedziała Nina Twardowska podczas panelu prezesów pt. „Jak korzystając ze scenariuszy przyszłości zmieniamy swoje organizacje i same miejsca pracy?” zorganizowanego 27 lutego podczas konferencji „Scenariusze przyszłości w biznesie”. Uczestnicy dyskutowali o wyzwaniach dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi, wpływie zmian technologicznych, społecznych i środowiskowych na biznes. W gronie rozmówców znaleźli się jeszcze: Tadeusz Krzakowski – prezydent miasta Legnicy, Jerzy Nadolny – prezes zarządu Maine Master, Marek Świder – dyrektor Zakładów Górniczych Rudna KGHM i dr Wacław Szetelnicki – prezes zarządu Centrum Badań Jakości.

Podczas całej konferencji uczestnicy koncentrowali swoją uwagę na dopasowaniu strategii i zarządzania firmą do zmieniającego się otoczenia i wymagań gospodarki 4.0, a także omawiali wyzwania rynku pracy. Poruszali tematy związane z demografią, ekonomią, technologią i zmianami klimatycznymi – wszystko w kotekście wpływu na biznes. Dyskusje toczyły się na sali i w kuluarach, gdzie był czas na wymianę doświadczeń i networking. Osoby zainteresowane mogły poznać także ofertę produktową na stoiskach firmowych. Na naszym na wszelkie pytania uczestników odpowiadał Michał Kaczmarek wspierany przez Ewę Piotrowską.

Organizatorem konferencji był Związek Pracodawców Polska Miedź.
Dziękujemy za zaproszenie.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.