Mieliśmy wielki zaszczyt i przyjemność uczestniczyć 11 października w konferencji firmy Neuca „Ciągłe doskonalenie”. Katarzyna Międła i Jolanta Durasiewicz na zaproszenie organizatorów poprowadziły wystąpienie „Procesowość jako droga, a nie cel w organizacji”. Podzieliły się doświadczeniami zdobytymi podczas transformacji spółki Impel Business Solutions. Opowiedziały o rozwiązaniach, które pomogły w realizacji zmiany i mogą przydać się w innych organizacjach.

Wystąpienie naszych ekspertek zostało bardzo dobrze przyjęte przez uczestników. Wszystkim udzieliła się atmosfera zaangażowania i dzielenia się wiedzą oraz entuzjazm w dążeniu do doskonałości. Nasze prelegentki przekonały się, że zejście do gemba pozwala zacząć pracę z doświadczeniami klienta. Zauważyły również niecodzienne zainteresowania tematem pipeline i archiwum, które to zagadnienia wywołały wręcz wypieki na twarzach słuchaczy. Do mega ciekawostek zaliczyły możliwość zobaczenia kulisów niezawodnych i doskonałych w wielu aspektach dostaw w wydaniu Inpost.

Tematyka spotkania:
– Reklamacje to nasza mocna strona
– Neucoflix – doładuj się wiedzą
– Chodź narysuj cały świat…pacjenta, czyli jak rozwijamy obszary terapeutyczne
– Niezawodna dostawa doskonałości, czyli wyścig z samym sobą
– Doskonalenie myślenia doświadczeniami
– Procesowość jako droga nie cel
– Pipeline producenta w nowej odsłonie
– Czego nie wiecie o archiwum zakładowym?

Tematy konferencji poprowadziły uczestników do kilku zaskakujących wniosków. Na przykład odkryto ukrytą moc reklamacji, dzięki przekuciu ich siły w budowanie zadowolenia klienta i jego pozytywnych doświadczeń. Również wdrażanie innowacji i rozwój tego obszaru w firmie jest dużo łatwiejszy, gdy możemy wykorzystać zgłaszane potrzeby i oczekiwania pacjentów. Tak właśnie jest w przypadku firmy Neuca.

Całe wydarzenie to był mega zastrzyk dobrej energii i inspiracji – podczas prelekcji, rozmów kuluarowych i dyskusji. To również przykład udanej współpracę między różnymi podmiotami, dla których wspólnym celem jest doskonalenie procesów.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego motywującego do działania wydarzenia. Liczymy na kontynuację współpracy. Dziękujemy i do zobaczenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Aktualności