Teraz możesz nas nie tylko oglądać, ale także słuchać. Wszystko dzięki podcastom z udziałem naszych ekspertów. Cieszymy się, że inni też wykazują zainteresowanie nasze podcasty cieszą się zainteresowaniem. Wszystkie dotychczas przygotowane odcinki w ramach cyklu tematycznego „Transformacji biznesu na czasie” zostały opublikowane w zakładce podcasty portalu newsowego focusonbusiness.eu. Każdy z nich jest dostępny w pełnym wymiarze poprzez dostęp do platformy Spotify.

Czego dowiesz się z naszych podcastów?

Nasz kanał to „Transformacja biznesu na czasie”. To tytuł, gdzie dzielimy się opiniami naszych ekspertów z wdrażania zmian w procesach biznesowych takich jak kadry i płace czy księgowość. W spółce Impel Business Solutions od kilku lat stawiamy na usprawnienia. Wdrażamy je głównie na 2 sposoby: poprzez stosowanie filozofii lean i cyfrowe rozwiązania. Stawiamy na automatyzację, która zwiększa efektywność realizowanych działań i ogranicza ryzyko błędu ludzkiego oraz digitalizację i OCR. Szczególnie tej ostatniej technologii nasi eksperci poświęcili więcej uwagi, bo są też wielkimi jej entuzjastami.

Gdzie można posłuchać naszych podcastów?

Przede wszystkim na naszym kanale na Spotify.

A także na platformie focusonbusiness.eu – w kategorii wiadomości lub technologia, gdzie każdy odcinek jest dostępny osobno:

Zapraszamy do wysłuchania.

Aktualności