Wczoraj tj. 18 maja odbyło się w Warszawie spotkanie klientów BOC Group skupiające firmy zainteresowane ideą procesowego zarządzania w organizacji. Nasze prelegentki – Jolanta Durasiewicz, prezes zarządu Impel Business Solutions i Katarzyna Międła, dyrektor biura zarządzania procesowego zostały zaproszone do udziału w tym wydarzeniu. Przeprowadziły uczestników przez „Przejście z funkcjonalnego na procesowe postrzeganie organizacji w Grupie Impel”. Trochę z przymrużeniem oka i humorystycznie, ale merytorycznie opowiedziały o sukcesach i porażkach wdrażania zarządzania procesowego. Szczerze i otwarcie pokazały zarówno nieudane próby wejścia w procesowość, jak i błędy, które pojawiły się w tej zmianie. Wskazały kluczowe czynniki dla osiągnięcia udanego wdrożenia. Podkreśliły wagę budowania świadomości w organizacji. Wskazały konieczność zaangażowania pracowników, bo z doświadczenia wiedzą, że tylko tak można zbudować zaufanie. I jeszcze przekonać ludzi, że procesowość przynosi pozytywne efekty dla wszystkich.

Zwróciły również uwagę na wybór narzędzi do zarządzania procesami w organizacji i jego wpływ na powodzenie wdrożenia. To zagadnienie okazało się szczególnie bliskie uczestnikom, którzy żywiołowo zareagowali na słowa naszych ekspertek i potwierdzili podobne doświadczenia.

Pozostali prelegenci doskonale wpisali się w potrzeby uczestników dzieląc się swoimi doświadczeniami. Każda z firm zaprezentowała swoją perspektywę podejścia do procesowości i pokazała wyzwania, jakie stawia im biznes w tym obszarze.

Konferencja okazała się niezwykle inspirującym przeżyciem. Merytoryczni prelegenci, ciekawe prelekcje, zaangażowani i ciekawi nowych doświadczeń uczestnicy – to tylko niektóre jej wyróżniki. Tematykę procesowości nie opuszczała zgromadzonych ani na chwilę. Również w przerwach była dominująca.
Spotkanie było doskonałą okazją do poznania nowości systemu Adonis, np. elementów sztucznej inteligencji GPT czy dash boardu KPI.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Aktualności