Zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu “Technologia RPA na wyciągnięcie ręki”, który przybliża i upowszechnia ideę robotyzacji. Tym razem przyjrzymy się procesowi obsługi zajęć komorniczych.

Sprawna obsługa rosnącej ilości zajęć wynagrodzeń to nie lada wyzwanie. Dodatkowym utrudnieniem jest rozproszona struktura pracowników i brak standardu obsługi. Wdrożenie robotyzacji i digitalizacji na tym procesie przyniosło realne korzyści – skrócił się czas czynności manualnych i osiągnięto wysoką jakość obsługi.
W efekcie uzyskano m. in. 40% wzrost efektywności.

Zobacz, jak zmienił się proces i jakie korzyści odniosła firma z wykorzystania RPA i digitalizacji w procesie obsługi zajęć komorniczych

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.