Przynależność do Business Center Club to wyjątkowy przywilej. Od niedawna z niego korzystamy jako członek tej organizacji i dzięki temu zyskaliśmy możliwość szerszego kontaktu z lokalną społecznością biznesu. Uczestniczymy w działalności BCC na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i podejmujemy celowe inicjatywy na rzecz gospodarki oraz rynku.

1 grudnia wzięliśmy udział w spotkaniu biznesowym pod hasłem Efektywny Business Mixer – zorganizowanym przez Business Center Club Loża Dolnośląska i Izbę Gospodarczą Europy Środkowej.

Tematem przewodnim spotkania była efektywność w firmie i zgodnie z tym duchem została przygotowana agenda. Uczestnicy, członkowie BCC i lokalni przedsiębiorcy, mogli dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej i efektywnych procesach back office.

Spotkanie rozpoczęło się w samo południe prezentacją uczestników i krótkim programem merytorycznym.

Temat efektywności energetycznej omówili Mariusz Wozniak, prezes Krajowego Instytutu Efektywności Energetycznej i Tomasz Wantuch prezes Insignia Energy. Obaj prelegenci przedstawili aktualną sytuację w branży energetycznej i wskazali sposoby uzyskania oszczędności energetycznej dzięki kilku rozwiązaniom. Pokazali kilka realizacji u klienta i szczegółowo je omówili.

Nasza przedstawicielka – Ewa Piotrowska, dyrektor handlowy, przybliżyła procesy biznesowe. Opowiedziała o cyfrowych trendach w obsłudze kadr i płac, outsourcingu księgowym i zarządzaniu dokumentacją. Pokazała case study ze współpracy z klientami, gdzie przejęte przez nas procesy wpisują się w transformację cyfrową firmy. Opowiedziała na czym polega digitalizacja i automatyzacja w procesach biznesowych oraz jak ich wykorzystanie zwiększa efektywność realizowanych zadań.

Po każdym wystąpieniu była czas na zadawanie pytań i krótką dyskusję z prelegentami. Potem nastąpiła część networkingowa, czyli swobodne miksowanie tematów i pogłębianie relacji przy kawie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za spotkanie i inspirację do dalszych działań, a Business Center Club za zaproszenie.

Do zobaczenia na następnym business mixerze.

Aktualności