W najbliższy poniedziałek tj. 21 lutego startuje zimowa edycja BK UP! Jest to skrót Biurokarierowego Kursu Umiejętności Praktycznych. BK UP! łączy studentów ze światem biznesu – zapewnia dostęp do wiedzy i ekspertów oraz ułatwia start na rynku pracy. Program został przygotowany przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej dla studentów tej uczelni i tworzony jest wspólnie z ekspertami z firm zewnętrznych. Webinary online realizowane są zgodnie z wynikami wcześniej przeprowadzonej ankiety potrzeb szkoleniowych i rozwojowych.

Impel Business Solutions uczestniczy w tym programie. Naszych czterech ekspertów poprowadzi webinary i podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Sebastian Boniewicz i Anna Gwóźdź przedstawią Grupę Impel i możliwości rozwoju. Opowiedzą też o Impel Business Solutions, gdzie każdy pracownik może liczyć na wsparcie merytoryczne i szereg bonusów:

  • pracę w różnorodnym, interdyscyplinarnym zespole pod okiem doświadczonego lidera
  • usprawnienie codziennych zadań technologią – robotyzacja, automatyzacja, digitalizacja, OCR
  • dostęp do szkoleń i programów edukacyjnych np. Akademia Lean i Akademia HR
  • możliwości dofinansowania do nauki angielskiego, specjalistycznych kursów, studiów, platformy e-learningowej
  • dofinansowań do programu Multisport, ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej
  • elastyczny system pracy zdalnej
  • ścieżki kariery i awansów
  • wyboru formy zatrudnienia

Kolejni eksperci to zastrzyk wiedzy praktycznej. Mateusz Podburaczyński, ekspert ds. cyfryzacji i praktyk obsługi finansowej, poprowadzi webinar pt.”Automatyzacja procesów księgowych – zastosowanie technologii RPA i OCR”. Pokaże jak technologia zwiększa efektywność procesów księgowych, eliminuje błędy ludzkie i nieproduktywne czynności pracownika.

Wojciech Josek, dyrektor ds. lean, opowie o sposobach na optymalizację procesów. Podzieli się swoim doświadczeniem z wielu zrealizowanych projektów usprawnieniowych, a także pokaże jak skutecznie korzystać z narzędzi lean.

Więcej informacji o programie na stronie uczelni: https://pwr.edu.pl/uczelnia/przed-nami/cykl-warsztatow-bk-up-1352.html

Aktualności