Przedstawiamy wyjątkową publikację – książkę „50 Osobistości Biznesu”” przygotowaną i wydaną przez redakcję magazynu „Businesswoman&life”. Tworzą ją wywiady z przedstawicielkami i przedstawicielami różnych firm – osobami, których kreatywne postawy, nowatorskie przekonania i niezwykle postępowe poglądy pozwalają budować nowe oblicze biznesu oraz inspirująco wpływać na otoczenie. W gronie tych osobistości znalazła się Nina Twardowska – prezes Impel Business Solutions. Dochód ze sprzedaży książki zasili konto Fundacji Rak’n’Roll

W sobotę 20 lutego w Pałacu Foksal odbyła się uroczysta gala książki – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Wzięli w niej udział bohaterowie książki. Teraz mogli się zobaczyć, poznać i wymienić opiniami. Gala była też okazją do indywidualnych wywiadów z osobistościami z książki, które przeprowadzała znana dziennikarka Jolanta Fajkowska, która dodatkowo poprowadziła uroczystość.

Nasza bohaterka – Nina Twardowska opowiedziała w wywiadzie o swojej miłości do robotów i kluczowej roli lidera w zespole. Zainteresowanych zachęcamy do lektury pełnej wersji wywiadu.
Nasza bohaterka niestety nie mogła uczestniczyć osobiście w gali, a działo się tam wiele. Oprócz wspomnianych wywiadów były rozliczne licytacje na rzecz fundacji, kuluarowe rozmowy przy wyśmienitych przekąskach, zdjęcia na ściance i klimatyczny recital Gosi Andrzejewicz. Charytatywny charakter publikacji i samej gali wpłynął niezwykle pozytywnie na atmosferę spotkania i otwartość serc oraz portfeli uczestników. Książka jest nadal dostępna i można ją nabyć na allegro.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.