Jesteśmy blisko klientów, a nasze usługi są łatwo dostępne. Poświadczają to nasi klienci, którzy podejmują z nami współpracę. I jeszcze dają potwierdzenie tego w postaci referencji. Cieszy nas ogromnie i przyrost nowych klientów i pochwały za dobrze wykonaną pracę.

Właśnie otrzymaliśmy kilka referencji od klientów korzystających z obsługi kadrowo-płacowej i chcemy się nimi pochwalić.

Najmłodszy klient na pokładzie

Firma Tridon Clamp Products Sp. z o.o. jest naszym klientem od 1 czerwca br. Korzysta z outsourcingu kadr i płac wraz z pasywnym dostępem do systemu Impuls, co zapewnia wgląd do wszystkich danych pracowników oraz możliwość raportowania. Nawet tak krótki okres współpracy pozwolił zaspokoić potrzeby klienta, czemu dał wyraz w referencji:

Szukaliśmy firmy, która podjęłaby się realizacji obsługi kadrowo-płacowej, wykonując związany z nią szeroki zakres powierzonych zadań. Tak rozumianą wszechstronność zapewnia nam współpraca z Impel Business Solutions. Dzięki współpracy został również wykonany m.in. audyt, weryfikacja i uaktualnienie akt osobowych. Podjęliśmy decyzję, aby zlecić usługę księgowości oraz doradztwa podatkowego.
Polecamy tę firmę jako wiarygodnego, solidnego partnera mogącego zrealizować szeroki zakres powierzonych zadań i pomagającego znajdować optymalne rozwiązania oraz usprawnienia do ich realizacji.

Jesteśmy blisko klientów z sąsiedztwa

Dolnośląskie Młyny SA to firma z długoletnią tradycją w produkcji mąk dla odbiorców przemysłowych, piekarni i klientów indywidualnych.

Outsourcing płacowy tej firmy to naliczanie wynagrodzeń i powiązanych z nimi rozliczeń z instytucjami. Obsługa odbywa się na systemie klienta. Czas wdrożenia był wyjątkowo krótki i trwał 1 miesiąc. W tym okresie wspólnie ustaliliśmy przebieg komunikacji i harmonogram współpracy, by skrócić i usprawnić powstanie lista płac. Przed uruchomieniem usługi sprawdziliśmy dopasowanie aktualizacji systemu do aktualnych przepisów prawnych. Wszystkie te działania przełożyły się na wysoką jakość usługi zadowolenie klienta wyrażone w referencji.

Od chwili nawiązania współpracy możemy liczyć na rzetelną, terminową i sprawną realizację powierzonych w jej ramach zadań. Wysoki poziom świadczonej nam usługi jest powodem, dla którego polecamy firmę Impel Business Solutions jako wiarygodnego i solidnego partnera biznesowego.

Międzynarodowa marka w obsłudze kadrowo-płacowej

Firma Hitachi Astemo Poland to nasz klient od 1 lipca 2021 r. Działa w obszarze zaawansowanych rozwiązań w zakresie mobilności dotyczących elektryfikacji, autonomicznej jazdy i łączności. Są wiodącym światowym dostawcą, którego produkty pomagają zmniejszyć szkody dla środowiska, zmniejszyć liczbę wypadków drogowych i poprawić komfort.

Co klient docenia we współpracy?

Powierzyliśmy firmie Impel Business Solutions Sp. z o. o. wymagający doświadczenia i profesjonalizmu obszar obsługi kadrowo-płacowej. Zlecone przez nas zadania wykonywane są profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem. Polecamy Impel Business Solutions jako wiarygodnego, rzetelnego, potrafiącego sprostać wysokim oczekiwaniom biznesowym oraz specjalistycznym kwalifikacjom zawodowym, partner.

Usługa obejmuje ponad 550 osób zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie. Zakres współpracy to pełny outsourcing kadr i płac. Do tego dodatkowe narzędzia i usługi:

  • portal pracowniczy, który zapewnia wgląd do danych osobowych a zwł. nieobecności, PIT-y, limity urlopowe, kartoteki zarobkowe;
  • infolinia pracownicza poprzez którą jest możliwość złożenia zapotrzebowania na zaświadczenia, wyjaśnienia paska płacowego lub uzyskanie informacji ws. wymiaru urlopu;
  • obsługa kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Kadry i płace są realizowane na systemie Impuls, do którego klient ma dostęp. Pozwala to sprawdzać dane, wprowadzać informacje dotyczące czasu pracy i generować dokumenty do zatrudnienia.

Elastyczna obsługa i stała komunikacja to filary działania

W trakcie współpracy zmieniają się potrzeby i priorytety klienta. Elastycznie na nie reagujemy i dopasowujemy się do nich. Stały kontakt z klientem i bieżące wsparcie realizuje oddelegowany opiekun na stanowisku business partner HR. Zakres jego zadań jest szerszy i obejmuje:

  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • rozprowadzanie zadań w spółce i nadzór nad ich wdrożeniem
  • doradztwo kadrowo-płacowe.

Biegła znajomość aktualnych oraz planowanych zmianach w przepisach – to nasz obowiązek. Wdrażamy te zmiany w prowadzonych procesach, informujemy o nich klienta i przygotowujemy potrzebną komunikację. Działania te sprawiają, że klient i jego pracownicy są dobrze poinformowani i zaopiekowani.

Bardzo dziękujemy za otrzymane referencje i zawarte w nich słowa uznania. Motywują nas do dalszej wytężonej pracy.

Pełna treść referencji jest dostępna poniżej:

DOLNOŚLĄSKIE MŁYNY SA

HITACHI ASTEMO POLAND

TRIDON CLAMP PRODUCTS

Aktualności