Zarządzanie dokumentacją to szereg działań na dokumentach. Procesy archiwizacji, przechowywania, digitalizacji i niszczenia są każdorazowo dostosowywane do potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta. Usługa jest uniwersalna i może z niej korzystać niemal każda branża, ale najlepiej sprawdza się tam, gdzie występuje największe nagromadzenie dokumentacji papierowej. 

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

Za przykład może posłużyć segment opieki zdrowotnej, gdzie ilość dokumentacji medycznej, zwłaszcza w okresie pandemii, stale rośnie i wzrasta również potrzeba ochrony zgromadzonych danych. Wszystkie te aspekty obejmuje zarządzanie dokumentacją realizowane od kilku lat dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Jesteśmy dumni z posiadania tego klienta. Osiągnięcia medyczne placówki są wyjątkowe na tle regionu, a jego działalność na rzecz profilaktyki onkologicznej i epidemiologicznej pozwala lepiej zadbać o lokalną społeczność. Cieszymy się, że możemy choć trochę wspomóc w obsłudze procesów administracyjnych.  

Centrum operacyjne IBS w Łodzi wykonuje na rzecz szpitala archiwizację, przechowywanie dokumentacji  wraz z udostępnianiem oraz  jej niszczenie  – po ustaniu ustawowych terminów i w uzgodnieniu z klientem. 

Jest to kompleksowa usługa z udziałem klienta. Kartony z dokumentami są odbierane kilka razy w miesiącu przez naszych konwojentów. Po otrzymaniu ich na magazyn archiwiści dokonują rejestracji dokumentacji wg przekazanych specyfikacji. Następnie dokumenty trafiają na magazyn – na wyznaczony wyłącznie dla danego klienta i odpowiednio zabezpieczony, indywidualny regał. Dzięki systemowi online klient ma szybki dostęp do cyfrowego zasobu swoich dokumentów.

Przejęcie przez IBS zarządzania dokumentacją dało klientowi kilka korzyści: uwolnienie powierzchni szpitala od nadmiaru dokumentacji, łatwy dostęp do dokumentów i zabezpieczenie zgromadzonych danych. 

Dziękujemy za zaufanie!

Dowiedz się więcej na temat usługi>

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.