Jej żywiołem jest praca z ludźmi i zmiana. Napędza ją rozwój firmy, rosnące kompetencje pracowników i usprawnienia płynące z technologii.

O kim mowa?
Nina Twardowska – prezes Impel Business Solutions i naturalna liderka – prawdziwa mentorka dla współpracowników, a kiedy trzeba empatyczny szef albo przyjaciel. Wyróżnia ją uśmiech, który ma dla każdego.
Sprawdza się na wielu polach – strategii, analitycznego myślenia, planowania, zrozumienia ludzi i biznesu. A jeśli dodamy do tego charyzmę, szeroką wiedzę merytoryczną i niebanalną urodę to mamy niemal pełny obraz głównej dyrygentki IBS, czyli prezes spółki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o jej spojrzeniu na biznes i rolę ludzi – zapraszamy do lektury artykułu opublikowanego w świątecznym wydaniu.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.