Doradztwo podatkowe

Przepisy podatkowe zmieniają się nieustannie, czasami kilkanaście razy w roku. Nadążanie za ich aktualnością nie wystarczy do prawidłowej obsługi finansowej firmy. Potrzebne jest doświadczenie i znajomość orzecznictwa oraz dobrych praktyk.

Zapytaj o ofertę

Czym jest doradztwo podatkowe?

Skutecznie zarządzamy ryzykiem podatkowym klientów wskazując optymalne rozwiązania procesowe oraz długoterminowo kształtując ich politykę podatkową. Realizujemy szerokie wsparcie podatkowe – w kwestiach bieżących (hotline) lub strategicznych oraz przejmujemy ustalone z klientem tematy podatkowe, a także reprezentujemy klientów przed organami podatkowymi i sądami. Cechuje nas elastyczne i indywidualne podejście. Dbamy o ekonomikę budżetu, terminowość i optymalizację działań – w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Nasz zespół tworzą eksperci podatkowi – certyfikowani doradcy i konsultanci, z bogatym doświadczeniem, szeroką wiedzą merytoryczną i znajomością aktualnego orzecznictwa podatkowego. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami o różnym zakresie prowadzonej działalności – zarówno z dużymi grupami kapitałowymi jak i klientami prowadzącymi indywidualną działalność gospodarczą. Skutecznie doradzamy klientom w zakresie korzystania z nowych ulg na innowacje. Lubimy dzielić się wiedzą – przygotowujemy eksperckie informatory i poradniki podatkowe; organizujemy bezpłatne webinaria, w trakcie których omawiamy najważniejsze aktualności podatkowe; artykuły naszych ekspertów publikowane są na łamach prasy branżowej (Dziennik Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Infor).

Co zyskujesz?

Bezpieczeństwo

procesów podatkowych

 

Dostęp do ekspertów

i aktualnych rozwiązań podatkowych

Ograniczenie wydatków

podatkowych

 

Poprawę płynności

finansowej firmy

Wsparcie w przypadku kontroli

i postępowań sądowych

Co nas wyróżnia?

  • Bogate doświadczenie przy wdrażaniu u klientów ulg na innowacje (B+R, IP BOX)
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Kompetencje w zakresie opracowywania dokumentacji cen transferowych dla podmiotów o różnym profilu działalności
  • Doświadczenie w realizowaniu szkoleń – w formule stacjonarnej i online
  • Sukcesy w postępowaniach przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi
  • Aktywność ekspercka – publikacje na infor.pl, rzeczpospolita.pl, prawo.pl, pit.pl, Dziennik Gazeta Prawna, autorski biuletyn podatkowy wysyłany do subskrybentów newslettera
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej