Outsourcing ZFŚS

Dziś dla pracowników ważne są benefity – im więcej, tym lepiej. Zwiększają zadowolenie i lojalność personelu. Obsługa tych świadczeń odbywa się w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Obligatoryjnie muszą go powołać pracodawcy zatrudniający min. 50 osób w wymiarze pełnoetatowym. Pozostałe firmy powołują fundusz dobrowolnie.

Zapytaj o ofertę

Czym jest outsourcing ZFŚS?

Od lat prowadzimy szeroko zakrojone wsparcie HR, a obsługa ZFŚS jest dodatkową pomocą dla przedsiębiorców. Przejmujemy w całości zarządzanie i administrowanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych. W razie potrzeby pomagamy w tworzeniu zgodnych z przepisami regulaminów Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a także zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Współpracę uzupełniamy ofertą turystyczną, którą realizuje nasze Biuro Podróży Partner. Jest to doświadczony organizator wypoczynku dla dorosłych i dla dzieci. Biuro Podróży Partner od ponad 20 lat realizuje wyjazdy krajowe i zagraniczne – własne i renomowanych touroperatorów. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i posiada gwarancję ubezpieczeniową turystyczną w SIGNAL IDUNA POLSKA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

 

Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych odbywa się w systemie informatycznym. Użytkownicy poprzez platformę zgłaszają wybrane świadczenia. Ich weryfikacja i status realizacji jest widoczny w systemie. Pozwala to usprawnić obsługę i zabezpieczyć dane oraz ułatwia pracownikom dostęp do świadczeń zawartych w regulaminach klientów. Obsługa narzędzia jest możliwa w dowolnym miejscu i czasie – bez angażowania pracowników działu kadrowo-płacowego.

 

Co zyskujesz?

Transparentność

i kontrolę wydatkowanego budżetu

 

 

Optymalizacja kosztów

i oszczędność czasu

Szybkość i wygodę

pracowników – stały dostęp do aplikacji 365/7/24

 

Wsparcie specjalistów

finansowo-księgowych i prawnych

Dostęp do dedykowanych

raportów

Co nas wyróżnia?

  • Jako jedyni na rynku kompleksowo zarządzamy funduszami świadczeń socjalnych wraz z dostępem do platformy kafeteryjnej

 

  • 20-letnie doświadczenie w obsłudze procesów HR

 

  • Jesteśmy ekologiczni – eliminujemy dokumenty papierowe
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej