Rekrutacje specjalistyczne

Pozyskanie odpowiedniego pracownika to nie lada wyzwanie dla działu HR. Pozytywne sfinalizowanie procesu rekrutacji to wypadkowa wielu czynników. W tym przypadku czas to pieniądz – niewydany na poszukiwania i zarobiony dzięki lepszej produktywności skompletowanego zespołu.

Zapytaj o ofertę

Czym są rekrutacje
specjalistyczne?

Powierz nam skuteczne zrealizowanie rekrutacji. Od 15 lat nasz kreatywny i doświadczony zespół realizuje projekty rekrutacyjne pozyskując wysoko wykwalifikowanych pracowników z Polski i z zagranicy na potrzeby produkcji, logistyki czy sektora medycznego. Działamy sprawnie i skutecznie.  Identyfikujemy potrzeby klienta i dostosowujemy do nich model działania. Zapewniamy pracowników o oczekiwanych kompetencjach i doświadczeniu.  

W ramach rekrutacji specjalistycznych realizujemy kompleksowy proces rekrutacji – od pozyskania kandydata po zapewnienie przygotowanego do pracy pracownika. Nasze działania prowadzimy w kraju i za granicą dostarczając: 

 • wykwalifikowanych pracowników na potrzeby produkcji i logistyki 
 • dla branży medycznej: lekarzy, pielęgniarki, opiekunów medycznych, pomoce okołomedyczne, opiekunów pacjenta i osoby starszej oraz diagnostów laboratoryjnych i farmaceutów.

Doświadczony personel medyczny pozyskujemy również ze Wschodu w oparciu o uproszczoną procedurę zatrudnienia – w razie potrzeby zapewniając także legalizację ich pobytu i pracy. 

Co zyskujesz?

Optymalizację procesu

oszczędność czasu potrzebnego na przeprowadzenie rekrutacji

Wsparcie na każdym etapie współpracy

np. pomoc w formalnościach, przeprowadzce kandydata

 

Transparentne koszty

przewidywalność kosztów związanych z prowadzoną rekrutacją i rozliczenie się za efekt

Gwarancję

na każdą zrekrutowaną osobę

Co nas wyróżnia?

 • Doświadczenie w obsłudze dużych klientów
 • Kompetencje procesowe
 • Pełna mobilność – dostępność w kraju i za granicą
 • Wygodna forma rozliczenia (success fee, abonament, raty)
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.