Zarządzanie dokumentami

Informacja to podstawa biznesu. Gromadzona w sposób nieuporządkowany stanowi spore wyzwanie dla firmy. Jej prawidłowa obsługa wymaga specjalistycznej wiedzy i profesjonalnego zaplecza, a także zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa. Pomóc w tym mogą systemy zarządzania dokumentami. Dzięki naszemu wsparciu procedura obiegu informacji w Twoim przedsiębiorstwie będzie wykorzystywała szereg usprawnionych, zautomatyzowanych procesów. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentami, które dostosowujemy do specyfiki Twojej działalności.

Zapytaj o ofertę

Czym jest zarządzanie
dokumentami?

Zarządzanie dokumentacją w firmie to proces zbierania, przechowywania, organizowania oraz udostępniania informacji w sposób uporządkowany i efektywny. Zarządzanie dokumentami ma na celu usprawnienie przepływu informacji w przedsiębiorstwie, zwiększenie wydajności procesów biznesowych oraz poprawę bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Projektując, wdrażając, a następnie nadzorując obieg dokumentów w firmie, stosuje się specjalistyczne narzędzia i technologie, które pozwalają na cyfrowe przechowywanie, indeksowanie, a także wyszukiwanie dokumentów. W ten sposób informacje są łatwiej dostępne.

W dobie cyfryzacji, nowoczesne zarządzanie dokumentacją staje się nieodzownym elementem funkcjonowania każdej firmy. Pozwala ono na optymalizację procesów, zwiększenie wydajności i redukcję kosztów. Przejście na cyfrową formę obiegu dokumentów umożliwia również dostępność do informacji z każdego miejsca i o każdym czasie, co stanowi duże udogodnienie dla wszystkich osób zatrudnionych w organizacji.

Od 16 lat zajmujemy się obsługą dokumentacji dla firm z różnych branż. Dbamy o bezpieczne i zgodne z obowiązującymi przepisami zarządzanie tym obszarem. Archiwizujemy, przechowujemy, digitalizujemy i niszczymy papierowe zasoby przedsiębiorstwa. Zapewniamy sprawny przepływ informacji, efektywne przechowywanie dokumentacji i niszczenie potwierdzone certyfikatem. 

Zarządzanie dokumentami i usługi z tym związane realizują wykwalifikowani archiwiści z doświadczeniem. Posiadamy własne zaplecze magazynowe z regałami wysokiego składowania zlokalizowane w centralnej Polsce – z dogodnym dojazdem. Możemy zająć się transportem dokumentów z siedziby Twojej firmy do miejsca przechowywania. Rozwój usługi koncentrujemy na postępującej digitalizacji z wykorzystaniem barkodów i technologii OCR.  

Co zyskujesz?

Bezpieczeństwo informacji

 

 

 

Integrację danych

wewnątrz firmy

Łatwy i szybki

dostęp do dokumentów

 

 

Ograniczenie kosztów

związanych z przechowywaniem i obsługą papieru

 

Wysoką jakość

i trwałość cyfrowej dokumentacji

Dostęp do profesjonalnego zaplecza

magazyn, linia niszcząca

 

Zgodność działań

z Systemami Zarządzania Jakością ISO i AQAP

Co nas wyróżnia?

 

  • specjalizacja w obsłudze sektora leczniczego
  • wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obiegiem dokumentów firmowych
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa i poufności.
  • dogodna lokalizacja magazynu wysokiego składowania (centralna Polska)
  • wsparcie w usługach BPO zaawansowanych technologicznie
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej