Archiwizacja dokumentów

Współczesny świat biznesu opiera się na informacji. Kluczowe dane zawarte w dokumentach są niezbędne do podejmowania strategicznych decyzji i osiągania sukcesu na rynku. Oferujemy usługi archiwizacji dokumentów, które pomogą Ci lepiej zarządzać tą cenną wartością.

Zapytaj o ofertę

Co to jest archiwizacja dokumentów?

Archiwizacja dokumentów to proces indeksowania, organizowania i przechowywania dokumentów w taki sposób, aby były łatwo dostępne, bezpieczne, gromadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i zabezpieczone przed negatywnymi skutkami działania czynników zewnętrznych. Usługi archiwizacji dokumentów mogą być realizowane zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i w siedzibie klienta.

Jak przebiega archiwizacja dokumentów w firmie?

 

archiwizacja dokumentów

 

Dlaczego archiwizacja dokumentów księgowych i innych jest ważna?

Bezpieczeństwo informacji

 

Archiwizacja dokumentów gwarantuje bezpieczeństwo informacji, jak również ochronę przed utratą lub uszkodzeniem. Przechowujemy oryginały dokumentów w warunkach zabezpieczających przez ich utratą lub zniszczeniem. Gwarantujemy zgodność usługi z wymogami Systemów Zarządzania Jakością i posiadamy certyfikaty: ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Bezpieczeństwa Informacji wg normy ISO/IEC 27001:2013. 

 Zgodność z przepisami 

 

W wielu sektorach działalności gospodarczej istnieją określone wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji. Dostęp do dokumentacji jest niezbędny z punktu widzenia kontroli, którym podlegają firmy. Profesjonalna archiwizacja dokumentów pomaga w spełnieniu tych przepisów, chroniąc przed ewentualnymi konsekwencjami.  

 Optymalizacja kosztów 

 

Archiwizacja dokumentów pozwala ograniczyć koszty związane z zatrudnianiem archiwistów, magazynowaniem i zabezpieczaniem zasobów po stronie klienta. Tworzymy model archiwizacji dokumentów dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Każdy dokument jest precyzyjnie sklasyfikowany i zindeksowany, co ułatwia jego późniejsze odnalezienie. 

Kto korzysta z usługi archiwizacji dokumentów?

ikony_Procesy biznesowe_

 

Jakie korzyści zapewnia archiwizacja dokumentacji?

Uporządkowanie zasobu papierowego firmy

Sprawniejsza i bardziej wydajna organizacja pracy z dokumentami

Pełne bezpieczeństwo danych dzięki kontroli dostępu do dokumentów

Gwarancję pracy z profesjonalnym partnerem - zespół doświadczonych archiwistów

Nasi eksperci

Bartosz Dąbrowski IBSBartosz Dąbrowski, dyrektor ds. zarządzania dokumentacją

 

odpowiada za obsługę klientów oraz rozwój usług związanych z zarządzaniem dokumentacją. Nadzoruje wyspecjalizowane działy we Wrocławiu i Łodzi, gdzie zlokalizowane są centra digitalizacji i archiwizacji. Kierował wieloma projektami wdrożeń nagrodzonymi licznymi wyróżnieniami branżowymi.

 

 

 

Zapytaj o ofertę

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o ofertę

Inne usługi

Zobacz więcej