Niszczenie dokumentów   

Niszczenie dokumentów to proces, który gwarantuje, że Twoje dokumenty zostaną skutecznie i bezpowrotnie zniszczone. Niemożliwe będzie również odzyskanie zawartych w nich informacji.

Usługa niszczenia dokumentów może być realizowana zarówno w ramach kompleksowego procesu zarządzania dokumentacją, jak i na podstawie zlecenia jednorazowego. Dzięki temu Twoja firma korzysta z takiej usługi, jakiej dokładnie potrzebuje. Usługę niszczenia dokumentów świadczymy dla wszelkiego rodzaju firm – od małych przedsiębiorstw po duże korporacje.  

Zapytaj o ofertę

Czym jest niszczenie dokumentów?

Proces niszczenia jest to trwałe, fizyczne unicestwienie dokumentu. Realizujemy go w specjalnie przystosowanym i zabezpieczonym pomieszczeniu z wykorzystaniem profesjonalnej, przemysłowej linii niszczącej firmy HMS. Na życzenie dysponujemy możliwością dokumentowania video z przebiegu procesu niszczenia. 

Gwarantujemy zgodność usługi z wymogami Systemów Zarządzania Jakością i posiadamy certyfikaty: ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Bezpieczeństwa Informacji wg normy ISO/IEC 27001:2013. 

Jak przebiega niszczenie dokumentów?

niszczenie dokumentów

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnego niszczenia dokumentów?

Gwarancja zniszczenia udokumentowana certyfikatem

Pełna kontrola procesu – specjalistyczna linia niszcząca 

Oszczędność przestrzeni i kosztów związanych z przechowywaniem dokumentów

Bezpieczeństwo informacji firmowych i danych osobowych bez możliwości odtworzenia 

Dla kogo przeznaczona jest usługa niszczenia dokumentów? 

 

klienci Impel

Co nas wyróżnia?

Gwarancja bezpieczeństwa

Wszystkie nasze metody niszczenia dokumentów są zgodne z obowiązującymi przepisami, a proces niszczenia jest realizowany przez wykwalifikowany personel. Po zakończeniu procesu niszczenia otrzymasz certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki temu zyskasz pewność, że dokumenty zostały zniszczone bezpowrotnie, a zgromadzone tam dane nie dostaną się w niepowołane ręce. 

Nasi eksperci

Bartosz Dąbrowski IBSBartosz Dąbrowski, dyrektor ds. zarządzania dokumentacją

odpowiada za obsługę klientów oraz rozwój usług związanych z zarządzaniem dokumentacją. Nadzoruje wyspecjalizowane działy we Wrocławiu i Łodzi, gdzie zlokalizowane są centra digitalizacji i archiwizacji. Kierował wieloma projektami wdrożeń nagrodzonymi licznymi wyróżnieniami branżowymi.

Zapytaj o ofertę

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczącej usługi niszczenia dokumentów, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. 

Zapytaj o ofertę

Inne usługi

Zobacz więcej